Jak kupić

Zakup auta z USA to tylko kilka kroków

Jak kupić pojazd z USA?

KROK 1 – WYBÓR POJAZDU

Wyszukaj swój pojazd na jednej z poniższych stron:
www.copart.com
www.iaai.com
www.impactauto.ca

KROK 2 – WYCENA POJAZDU

Zapoznaj się dokładnie ze stanem uszkodzonego pojazdu. Jeżeli masz jakieś wątpliwości zadzwoń chętnie pomożemy w podjęciu decyzji. Przed licytacją zweryfikujemy jego historię oraz poinformujemy Cię czy był już licytowany. Po analizie ustal ile maksymalnie jesteś w stanie zapłacić za wybrany pojazd z Ameryki.

KROK 3 – ZAKUP POJAZDU

Jeżeli już zdecydujesz się na konkretny pojazd potwierdź wcześniej nam swój wybór, a my przystąpimy do licytacji. Wszystkie oferty złożymy maksymalnie do kwoty jaką ustalimy wcześniej wspólnie przed rozpoczęciem aukcji pojazdu w USA.

KROK 4 – PŁATNOŚCI

W momencie wygrania licytacji pierwszą płatność wykonasz przelewem na konto bezpośrednio do domu aukcyjnego w Ameryce. Na tym etapie opłacisz fakturę za pojazd oraz prowizję domu aukcyjnego.

KROK 5 – TRANSPORT

Po dokonaniu płatności do domu aukcyjnego Twój pojazd ruszy w drogę. Jeżeli interesuję Cię gdzie aktualnie się znajduję udostępnimy Ci możliwość monitorowania na bieżąco jego położenia. Pojazd dostarczymy bezpośrednio pod Twój dom lub do wybranego warsztatu gdzie dokonasz naprawy.

KROK 6 – ODBIÓR POJAZDU

Przy odbiorze pojazdu otrzymasz wszystkie dokumenty oraz zapłacisz gotówką u kierowcy pozostałe opłaty takie jak transport, odprawa celna oraz nasz prowizja. Teraz pozostanie Ci tylko rejestracja i radość z jazdy.

Back to top