Porady

Przed zakupem zapoznaj się z naszymi wskazówkami

PORADY DOTYCZĄCE ZAKUPU POJAZDU Z USA

Przed zakupem pojazdu na aukcjach w USA warto zwrócić uwagę na wiele aspektów. Wszystkie znajdujące się pojazdy na licytacjach są w mniejszym lub większym stopniu uszkodzone. Tylko import takich pojazdów jest finalnie atrakcyjnym zakupem dla Europejczyka. Wartość uszkodzonego pojazdu zakupionego w USA może być oszczędnością wynoszącą nawet 30% wartości auta zakupionego w kraju.

img-displayKażdy z nas chciałby kupić jak najmniej uszkodzony pojazd w bardzo niskiej cenie. Niestety okazja wiążę się z dużym ryzykiem i sprzedający w USA często to wykorzystują ukrywając wady auta. Jednak nie powinniśmy się obawiać, ponieważ współpracując z nami unikniesz w bardzo dużym stopniu niemiłych niespodzianek. Każde auto staramy się sprawdzić jak najrzetelniej żeby zminimalizować ryzyko słabego zakupu do minimum.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem pojazdu z USA skontaktuj się z nami. Chętnie przeanalizujemy wybraną przez Ciebie aukcję i udzielimy porad dotyczących zakupu.

PRZED ZAKUPEM SPRAWDZIMY

Sprzedawcę pojazdu
Historię serwisową pojazdu
Wcześniejsze ewentualne uszkodzenia
Dokumenty
Pochodzenie pojazdu
Aktualny stan uszkodzeń

NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

  • Sprawdź z jakiego portu wysyłany jest pojazd. Transport zakupionych pojazdów po zachodniej części USA może wydłużyć się nawet do 3 miesięcy.

  • Pojazdy zakupione w środkowej części USA znajdują się daleko od portu co podwyższa koszty transportu.

  • Najtańsze koszty transportu wychodzą przy zakupie pojazdów blisko wschodniego wybrzeża.

  • Akceptujemy tylko dokumenty: Clear Title, Original Title, Salvage Title, Salvage Rebuildable Title, MV-907A, REBUILDABLE. Nazwa dokumentu znajduję się na każdej aukcji.

  • Warto sprawdzić historię pojazdu wpisując numer Vin w wyszukiwarce google. Często zdarza się, że pojazd był już na aukcji w USA.

  • Przeanalizuj kilkukrotnie uszkodzenia pojazdu. Warto oszacować wcześniej koszty naprawy żeby cena zakupu była atrakcyjna.

  • Pamiętaj aukcje z autami bardzo mało uszkodzonymi to często oszustwo i auto było już naprawiane. Uważnie sprawdź każde auto.

Back to top